Kur Agnesa tregon fundshpinën dhe të pasmet seksi - Bota Sot
Kur Agnesa tregon fundshpinën dhe të pasmet seksi

Bota e Yjeve

Kur Agnesa tregon fundshpinën dhe të pasmet seksi

Më: 30 maj 2020 Në ora: 07:17
Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj fitoj kurorën e më të bukurës në vitin 2003 dhe përkundër që kanë kaluar shumë vite ajo vazhdon të mbetet njëra prej femrave më seksi shqiptare.

Agnesa i ka ruajtur linjat e saj dhe këtë e ka treguar edhe me disa fotosesione të reja që ka realizuar kohëve të fundit.

Sonte Agnesa është paraqitur me një fustan klasik ku tregon fundshpinën dhe të pasmet e saj seksi. Gjatë izolimit në shtëpi gjatë pandemisë Agnesa ka qenë shumë aktive duke postuar foto të reja por edhe foto që ka bërë në të kaluarën. 

Image
Agnesa Vuthaj
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat