Khloe Kardashian sjell pamje nga ditëlindja madhështore - Bota Sot
Khloe Kardashian sjell pamje nga ditëlindja madhështore

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian sjell pamje nga ditëlindja madhështore

Nga: H.O. Më: 29 qershor 2020 Në ora: 09:19
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ka festuar ditëlindjën e saj të 36 me një festë epike në shtëpinë e motrës së saj Kylie Jenner të shtunën dhe të dielë, ku ajo ndau shumë foto të reja.

Ylli televiziv ka shpërndarë të dielën vonë disa momente nga ditëlindja e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat