Bella Hadid shfaqet nudo nga pishina - Bota Sot
Bella Hadid shfaqet nudo nga pishina

Bota e Yjeve

Bella Hadid shfaqet nudo nga pishina

Nga: H.O. Më: 29 qershor 2020 Në ora: 09:28
Bella Hadid

Ajo sapo është kthyer në shtëpi pas një fotosesioni modelimi në Itali me shoqen e saj të ngushtë, Hailey Bieber.

Dhe vera e mirë ka vazhduar për Bella Hadid të dielën, e cila nuk veshur asgjë për tu shfaqur në pishinë në fermën e saj në Pennsylvania./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat