Rihanna provokon me fotot e fundit… - Bota Sot
Rihanna provokon me fotot e fundit…

Bota e Yjeve

Rihanna provokon me fotot e fundit…

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 18:52
Rihanna

Këngëtarja me famë botërore Rihanna ka “çmendur” ndjekësit në rrjete sociale, në reklamimin që i ka bërë një kompanie veshjesh.

32-vjeçarja ka pozuar me të brendshme ngjyrë rozë mjaft të ngushta, të cilat nxirrnin më në pah asetet e saj bombastike.

Duket se këngëtarja i ka thënë “stop” publikimit të projekteve të reja në këngë dhe për momentin është duke shijuar suksesin jashtë skenës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat