A është kjo shtatzëna më 'seksi' me rroba banjo? - Bota Sot
A është kjo shtatzëna më 'seksi' me rroba banjo?

Bota e Yjeve

A është kjo shtatzëna më 'seksi' me rroba banjo?

Nga: H.O. Më: 1 korrik 2020 Në ora: 23:53
Ciara

Ajo është në javët e fundit të shtatzanisë.

Dhe Ciara ka treguar barkun e saj të rritur me rroba banjo në një postim të ri në Instagram.

Ajo shkëleru pranë bashkëshortit të saj që qëndronte prapa saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat