Çfarë po ndodhë me qiftin Brad-Angelina, a po shkojnë drejtë bashkimit? - Bota Sot
Çfarë po ndodhë me qiftin Brad-Angelina, a po shkojnë drejtë bashkimit?

Bota e Yjeve

Çfarë po ndodhë me qiftin Brad-Angelina, a po shkojnë drejtë bashkimit?

Nga: H.O. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 23:45
Angelina, Brad

Lidhja e ngrirë e Brad Pitt dhe Angelina Jolie duket se ka filluar të shkrihet.

Qifti përjetoj një ndarje tronditëse në vitin 2016 dhe një betejë të shëmtuar për disa vite për kujdestarinë e fëmijëve, por duket se tani ata janë në pozitën më të mirë sa i përket prindërimit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat