Miranda Kerr lajmërohet nga karantina, zhvishet në bikine - Bota Sot
Miranda Kerr lajmërohet nga karantina, zhvishet në bikine

Bota e Yjeve

Miranda Kerr lajmërohet nga karantina, zhvishet në bikine

Nga: H.O. Më: 8 korrik 2020 Në ora: 23:53
Miranda Kerr

Miranda Kerr ia dha një mesazh fansave të saj derisa pozoj në bikine, anipse është në izolim me bashkëshortin e saj, themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel.

Modelja 37 vjeqare ndau disa këshilla të bukurisë për revistën Vogue dhe tha se ajo dhe miliarderi Evan po përgatiteshin për një natë në karantinë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat