Kujdes pamjet: Rita Ora heq bikinet, lë pak vend për imagjinatë

Bota e Yjeve

Kujdes pamjet: Rita Ora heq bikinet, lë pak vend për imagjinatë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 18:23
Rita Ora

Ajo është duke shijuar pushimet e saj në Ibiza së bashku me të dashurin e saj, Romain Gavras.

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare, Rita Ora, e cila përmes një veprimi të fundit ka lënë gojëhapur fansat e saj, shkruan Daily Mail.

29-vjeçarja është parë duke u relaksuar, ndërsa ajo çka mori vëmendjen ishte pjesa e sipërme, të cilën kishte vendosur të mos e mbulonte.

Duke vënë në pah linjat e formësuara trupore, Rita kishte hequr pjesën e sipërme të rrobave të larjes, çka ka lënë pak vend për imagjinatë.

Duke mos harruar asnjëherë aksesorët, ajo kishte vendosur disa qafore prej ari, ndërsa në dorë mbante unaza të ndryshme.

I dashuri i saj, Romain gjithashtu u shfaq në imazhe, ndërsa shiheshin që të dy duke kaluar momente të lumtura.

Udhëtimi vjen pasi javën e kaluar Rita dhe i dashuri i saj bën paraqitjen e tyre të parë si çfit.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat