Kendall Jenner feston ditëlindjen - Bota Sot
Kendall Jenner feston ditëlindjen

Bota e Yjeve

Kendall Jenner feston ditëlindjen

Nga: H.O. Më: 10 gusht 2020 Në ora: 19:48
Kendall Jenner

Kylie Jenner të hënën ka mbushur 23 vite dhe familja e saj ishte e hershme për ta uruar biznismenen e kozmetikës në mënyrën më të mirë.

Kris Jenner ka uruar e para vajzën e saj më të vogël me një postim të ëmbël në Instagram.

"Gëzuar ditëlindjen vajza ime e vogël fëmija im më i vogël" ka filluar nëna e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat