Selena Gomez e dëshmon, nuk është e mirë në këtë gjë - Bota Sot
Selena Gomez e dëshmon, nuk është e mirë në këtë gjë

Bota e Yjeve

Selena Gomez e dëshmon, nuk është e mirë në këtë gjë

Nga: H.O. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 19:24
Selena Gomez

Ajo po i dhuron fansave të saj një vështrim brenda kuzhinës së saj dhe shtëpisë së re.

Dhe Selena Gomez ka pranuar se nuk është një kuzhiniere e mirë.

Në një klip të ndarë në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet se këngëtarja 28 vjeqare tregon se si ka mësuar të gatuaj në karantinë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat