Nuk ia zë gjoksin fustani, gati të shpërthej - Bota Sot
Nuk ia zë gjoksin fustani, gati të shpërthej

Bota e Yjeve

Nuk ia zë gjoksin fustani, gati të shpërthej

Nga: H.O. Më: 13 gusht 2020 Në ora: 19:34
Kelly Brook

Kelly Brook ka treguar pamjen e saj të përsosur të verës kur u fotografua kur doli nga studiot e radios Heart FM në Londër.

Ylli 40 vjeqar ka treguar pasuritë e saj të bollshme në një fustan të shkurtër me lule kur u nis te makina e saj.

Ajo kishte veshur edhe palë qizme të kremta dhe një kapele kashte./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat