Modelja hap fustanin dhe tregon 'brekët'

Bota e Yjeve

Modelja hap fustanin dhe tregon 'brekët'

Nga: H.O. Më: 17 shtator 2020 Në ora: 21:20
Larsa Pippen

Shoqja e Kim Kardashian, Larsa Pippen ka treguar dekoltenë e saj të bollshme në një selfie shumë seksi në Instagram.

Ish gruaja e yllit të NBA-së, Scottie mahniti fansat kur tregoj stomakun e saj të hollë me një fustan të zi.

Nëna e katër fëmijëve vuri në dukje linjat e saj vrasëse me këtë fustan unik./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat