Pasi sulmit seksual, modelja duket kaq komode

Bota e Yjeve

Pasi sulmit seksual, modelja duket kaq komode

Nga: H.O. Më: 23 shtator 2020 Në ora: 09:34
Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski kohët e fundit ka lëshuar një bombë në industrinë e botës, kur tregoj për sulmin e pretenduar seksuale që ajo përjetoj gjatë një xhirimi fotografik.

Themeluesja e Imamorata po e mban kokën lartë derisa familja miqtë dhe fansat po e mbështesin.

Ajo dukej shumë komode në veshje të bardhë kur doli në një darkë me burrin e saj Sebastia dhe qenin Colombo./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat