​Djeg në bikini: JLo perfekte edhe në fotot e paparacëve

Bota e Yjeve

​Djeg në bikini: JLo perfekte edhe në fotot e paparacëve

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 22:14
Jenifer Lopez

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez aktualisht po shijon një pushim romantik me të fejuarin e saj Alex Rodriguez në ishujt Turk dhe Caicos.

Paparacët ‘kapën’ çiftin e dashur duke pushuar disa pas muaj karantine. Por vëmendja e të gjithëve në rrjetet sociale u tërhoq nga linja e pabesueshme që Lopez tregon në moshën 51-vjeç.

Jennifer shpesh poston foto me kostume banje në rrjetet sociale, të cilat e bëjnë të duket dy herë më e re sesa kolegët e saj që e kanë zili.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat