Irina e dëshmon veten, është më e mira supermodele

Bota e Yjeve

Irina e dëshmon veten, është më e mira supermodele

Nga: H.O. Më: 24 shtator 2020 Në ora: 21:48
Irina Shayk

Ajo është e njohur për pistat e saj si supermodele.

Dhe Irina Shayk edhe njëherë ka treguar linjat e saj të patëmeta si pjesë e fushatës së Nicole Benisti që u publikua të enjten në mëngjes.

Ajo ka pozuar në këtë fushatë për xhaketat e ngrohta dhe veshjet tjera të jashtme./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat