Dua Lipa plot stil në New York me të dashurin Anwar Hadid

Bota e Yjeve

Dua Lipa plot stil në New York me të dashurin Anwar Hadid

Më: 30 shtator 2020 Në ora: 11:06
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Ajo ka qenë duke shijuar një kohë të mirë në New York pasi u zhvendos në Los Angeles për shkak pandemisë së coronavirusit.

Dhe Dua Lipa dukej në një disponim të mirë teksa u fotografua përreth me të dashurin e saj, Anëar Hadid të martën pasdite.

Krijuesja e hitit “One Kiss”, 25 vjeçare u fotografua me maskë të bardhë, me një triko kafe e të verdhë si dhe me një palë xhinse blu.

Dukja e artistes shqiptare u kombinua me një palë atlete të zeza e me çantë të po së njëjtës ngjyrë.

Ylli i muzikës pop kishte kapur flokët mbrapa dhe në bazë të këtyre imazheve duket plotësisht pa grim.

Modeli, Anwar, 21 vjeçar, në anën tjetër zgjodhi një xhaketë blu dhe rozë e një palë pantallona kafe.

Ai njëherësh mbante një maskë të zezë, duke respektuar akoma masat ndaj COVID-19.

Dua ka lënë gjithë familjen në Mbretërinë e Bashkuar, për të qenë më afër partnerit në Amerikë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat