Hailey heq unazën e martesës, dhe vendos të bëjë një tatto

Bota e Yjeve

Hailey heq unazën e martesës, dhe vendos të bëjë një tatto

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 15:31
Justin dhe Hailey

Në 30 shtator të këij viti, Justin dhe Hailey festuan përvjetorin e martesës.

23 vjeçarja u pa në New York teksa mbështeste bashkëshortin e saj, i cili ishte i ftuar në “Saturday Night Live”.

Hailey tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me fustanin prej lëkure të gjatë dhe ngushtë pas trupit.

Por, sytë na shkuan menjëherë tek gishtat e modeles, pasi ajo ka bërë një tatuazh të ri dhe ia ka dedikuar këngëtarit.  

Ajo shihet të ketë bërë vetëm një shkronjë “J”, duke  e zëvendësuar unazën e martesës me këtë tatuazh.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat