Nuk kanë faj që të gjithë po e pëlqejnë Mimoza Mustafën në këto imazhe

Bota e Yjeve

Nuk kanë faj që të gjithë po e pëlqejnë Mimoza Mustafën në këto imazhe

Më: 31 tetor 2020 Në ora: 19:17
Mimoza Mustafa

Ka vite të shumta që kur Mimoza Mustafa u bë pjesë e skenës muzikore.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Shkumbini sollën mjaft këngë të bukura të cilat edhe sot mbahen mend.

“Lule Mimozë” është hiti i tyre i pavdekshëm pavraësisht pas çdo epoke që kalon.

Mimoza po ashtu është ndër ato këngëtare që ka rrëmbyer përherë simpati tek publiku.

Ndonëse ka kaluar të 40-tat, por bukuroshja po duket në top formë.

E këtë gjë më mirë e thonë edhe këto imazhe ku nga të gjithë mori komente pozitive.

Image
Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat