Kelly Brook flet haptas për dashurinë, ai nuk është si ish të dashurit e mi

Bota e Yjeve

Kelly Brook flet haptas për dashurinë, ai nuk është si ish të dashurit e mi

Nga: H.O. Më: 22 nëntor 2020 Në ora: 19:34
Kelly Brook

Ajo së fundi foli për ëndrrën e saj për tu kurorëzuar dhe për të krijuar një familje me të dashurin e saj Jeremy Parisi.

Dhe Kelly Brook e pranoj se ai po e bën atë të ndihet ndryshe nga asnjë prej të dashurve të mëparshëm.

Kështu derklaroj derisa dha një intervistë duke folur për romancën e tyre pesë vjeqare.

Duke folur për Mirror, drejtuesja e Heart Radio ka shtuar se edhe familja e saj ndihen njëjtë pasi prefereojnë Jeremyn në krahët e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat