Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros e pranon: Ndikon në shëndetin mendor

Bota e Yjeve

Pësoi ndryshim në trup, e dashura e Feros e pranon: Ndikon në shëndetin mendor

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 17:15
Arbenita Ismajli dhe Fero

Modelja Arbenita Ismajli është bërë e njohur për publikun për shkak të lidhjes me reperin Fero, por edhe për format e saj elegante.

Arbenita së fundi ka poastuar në “Instagram”, një foto ku shfaqet në dy forma të ndryshme.

Në foton e krahut të majtë ajo duket pak më e shëndetshme, ndërsa në foton e djathtë shihet qartë rënia në peshë.

Arbenita ka shtuar se ndryshimi e ka prekur edhe në shëndetin mendor.

“Humbja e peshës më ndikon kaq shumë në shëndetin mendor! Por besoj se disi duhet të pranoj sesi trupi im ndryshon ndonjëherë”, shkruan modelja.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat