Aktorja shqiptare provokon me veshje

Bota e Yjeve

Aktorja shqiptare provokon me veshje

Më: 28 nëntor 2020 Në ora: 23:23
Olta Gixhari

Aktorja e njohur nga Shqipëria, Olta Gixhari ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Ajo është paraqitur me të kuqe, derisa ka provokuar me asetet e saj.

“Me këto që na gjinden …”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Olta Gixharri është një nga aktoret më të preferuar dhe më në formë për momentin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat