Jeta luksoze dhe dashuria me biznismenin e pasur

Bota e Yjeve

Jeta luksoze dhe dashuria me biznismenin e pasur

Nga: H.O. Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 09:44
Ferne McCann

Njeriu misterioz i cili kohët e fundit dhuroj Ferne McCann një seri dhuratash luksoze dhe takime që thuhet se është zbuluar të jetë biznismeni Charlie Wilson.

Në emisionin e saj, personaliteti televiziv dha pamjet e saj gjatë një udhëtimi në Kanë përmes një avioni privat pë të festuar 30 vjetorin e lindjes.

Njeriu në fjalë është 30 vjeqari i pronave Wilson, të cilat thuhet se vlenë rreth 30 milionë paundë.

Ajo është shfaqur me veshjet e saj të brendshme, që duhet shumë mahnitëse./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat