Ariana Grande sjell prapaskenat e hitit të saj

Bota e Yjeve

Ariana Grande sjell prapaskenat e hitit të saj

Nga: H.O. Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 09:52
Ariana Grande

Singli i parë nga albumi i saj Positions i dha asaj numrin e pestë në Billboard Hot 100 pas publikimit gjatë muajit të kaluar.

Dhe të dielën, Ariana Grande ndau disa foto nga prapaskena e videos muzikore për këngën, e titulluar gjithashtu si Positions, që u dha si premierë më 23 tetor.

Ajo kanalizoj një vështrim të viteve të gjashtëdhjeta të Jackie Kennedy në pjesën më të madhe të kësaj video dhe këtë imazh ajo e postoj në Instagram dhe Twitter.

Ariana Grande shkëlqente në këto foto me veshjet e saj të bardha./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat