Beatrix Ramosaj vjen me poza atraktive, thekson linjat trupore

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj vjen me poza atraktive, thekson linjat trupore

Më: 30 nëntor 2020 Në ora: 16:38
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, është mjaft e pëlqyer nga fansat.

Ajo përkundër se nuk është aktive në prurje muzikore, vazhdon të sjell imazhe nga përditshmëria.

Bukuroshja brune së fundmi ka mahnitur me pozat, të cilat i ka publikuar në rrjetin social Instagram.

Image

Duke veshur rroba të ngushta, Ramosaj në rend të parë ka vënë linjat e formësuara trupore.

Flokët dhe makijazhin kësaj radhe i ka bërë më natyrale, duke e perfeksionuar edhe më shumë dukjen.

Një postim i tillë padyshim që ka marrë pëlqime dhe komente nga mijëra ndjekësit e saj. 

Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat