Billie Eilish ose ylberi në flokët e saj

Bota e Yjeve

Billie Eilish ose ylberi në flokët e saj

Më: 19 dhjetor 2020 Në ora: 15:52
Billie Eilish

Kur flasim për Billie Eilish të gjithë e kanë të qartë suksesin e të gjitha projekteve muzikore që kanë kryesuar klasifikimet britanike, amerikane dhe jo vetëm.

Megjithatë përvec muzikës, ajo çfarë ka “goditur” gjithmonë tek Billie ka qenë dhe pamja e saj.

Duke u shfaqur përherë me ngjyra të ndryshme të flokëve, Billie ia ka bërë të gjithëve të vështirë të kuptojnë se cila është ngjyra e vërtetë natyrale e saj.

Nga e zeza tek e verdha, jeshilja, blu, e verdhë e një sërë ngjyrash, këto janë zgjedhjet më të guximshme që këngëtarja ka bërë deri më tani në rrugëtimin muzikor, ku pas nuk ka lënë në asnjë moment as ‘look-un’ e saj:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat