Me pemën ideale, Olta Boka zbulon atmosferën fetive në shtpi

Bota e Yjeve

Me pemën ideale, Olta Boka zbulon atmosferën fetive në shtpi

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 08:32
Olta Boka

Festat e fundvitit po afrojnë dhe VIP-at shqiptarë kanë arreduar shtëpitë e tyre, siç ka bërë së fundmi dhe Olta Boka.

Ndryshe nga të tjerët, Olta ka vendosur një pemë më të veçantë.

Pema e saj qëndron e varur në mur, e mbushur me zbukurime të ndryshme.

Image

"Kjo pemë është ideale edhe për hapësira më të vogla apo për familje me fëmijë që s’lënë gjë pa prekur", ka shkruar këngëtarja krahas një postimi të bërë në Instagram.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat