Me të brendshmet seksi festive, sjell foto nga prapa skena

Bota e Yjeve

Me të brendshmet seksi festive, sjell foto nga prapa skena

Nga: H.O. Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 09:39
Maura Higgins

Ajo kurrë nuk ka dështuar për të ndezuar me postimet e saj në rrjetet sociale.

Dhe Maura Higgins ka ngritur sërish impulset të hënën derisa shkoj në Instagram për të ndarë një pasqyrë të prapaskenave të xhirimit të saj të zhurshëm.

Ylli i Love Island mori një përgjigje të pacipë nga i dashuri i saj Chris Taylor derisa pozonte me të brendshmet e saj seksi të kuqe për xhirimet festive.

Ajo kishte veshur edhe një palë taka të larta të zeza./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat