Kim Kardashian dhuron 500 mijë dollarë “për të shprëndarë dashuri në një vit të vështirë”

Bota e Yjeve

Kim Kardashian dhuron 500 mijë dollarë “për të shprëndarë dashuri në një vit të vështirë”

Më: 22 dhjetor 2020 Në ora: 16:22
Kim Kardashian

Kim Kardashian po jep 500,000 dollarë pas një viti të vështirë në një përpjekje për të përhapur dashurinë.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians, 40 vjeç, vendosi ta mbyllë vitin me një shënim bamirësie ndërsa shkoi në mediat sociale për të njoftuar gjestin e mirë.

Duke dërguar në Twitter një foto të njoftimit, Kim shkruajti: “Hej njerëz! 2020 ka qenë o vështirë dhe shumë janë të shqetësuar për pagimin e qirasë ose vendosjen e ushqimit në tryezën e tyre”.

Image

“Unë dua ta përhap dashurinë duke dërguar 500 dollarë për 1000 njerëz.”

“Është koha më e mrekullueshme e vitit,” shkruhej në njoftimin zyrtaR.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat