Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat seksi

Bota e Yjeve

Në mes të borës me fustanin e shkurtër, Trejsi Sejdini uron fansat me pozat seksi

Më: 25 dhjetor 2020 Në ora: 20:58
Trejsi Sejdini

Modelja e njohur, Trejsi Sejdini ka realizuar një set fotografik me rastin e Krishtlindjes, ku shfaqet shumë “hot”.

Ajo shfaqet në super formë në mes të dëborës, e veshur me një fustan të kuq flakë.

Nw plan tw parw, Trejsi ka vendosur gjoksi, të cilin busti i fustanit ia theksonte shumë.

Flokët i kishte lënë të lëshuara dhe i kishte bërë me onde.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat