“Kartolina juaj për Vitin e Ri”, Enca vjen e ‘nxehtë’ në fotosesionin festiv

Bota e Yjeve

“Kartolina juaj për Vitin e Ri”, Enca vjen e ‘nxehtë’ në fotosesionin festiv

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 16:44
Enca Haxhia

Enca Haxhia duket tejet provokuese e veshur në të kuqe.

Këngëtarja Enca Haxhia është një prej artisteve më të komentuara në estradën shqiptare.

Në prag të festave, ajo realizoi disa fotosesione të reja, të cilat i ka ndarë me ndjekësit ditët e fundit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Por, ‘ëmbëlsira’ erdhi për fund dhe bëhet fjalë për disa imazhe atraktive, në të cilat Enca shfaqet e veshur në të kuqe.

Si zakonisht, edhe këtë herë ajo vuri në pah gjoksin, teksa pozoi e veshur me një bodysuit të kuq.

“Kartolina juaj per Vitin e Ri ”, ka shkruar ajo, teksa pranoi komente të panumërta nga ana e ndjekësve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Ndryshe, imazhe me motive festive ajo solli edhe ditë më parë dhe u komentua shumë për to. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat