Rina pozon me të brendshme, merr vëmendje me fizikun

Bota e Yjeve

Rina pozon me të brendshme, merr vëmendje me fizikun

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 22:24
Rina Balaj

Rina Balaj erdhi provokuese në fotografinë e fundit.

Rina Balaj ka ndarë me ndjekësit një imazh të realizuar nga fotosesioni i ri, ku vjen shumë joshëse.

Reperja, kësaj radhe rregulloi flokët me një stil në ndryshe, teksa pozoi e veshur me të brendshme të kuqe.

Ajo edhe në këtë fotografi vuri në dukje linjat e përsosura, për të cilat edhe njihet dhe iu kushton kujdes të madh në palestër.

Image

Artistja e përmbylli vitin 2020 me projektin “Zjarr”, i cili rezultoi i suksesshëm. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat