Era Istrefi mahnit me dukjen në këtë mbrëmje feste

Bota e Yjeve

Era Istrefi mahnit me dukjen në këtë mbrëmje feste

Më: 1 janar 2021 Në ora: 00:05
Era Istrefi

Era Istrefi është emër shumë i njohur i estradës shqiptare, e cila gjatë këtij viti ishte më pasive në muzikë.

Mbrëmjen e sontme, ajo po duket tejet elegante me fustan të zi, teksa është përgatitur për të festuar.

“E zezë, speciale dhe pak me shkëlqim… sikurse 2020-ta”, janë fjalët që këngëtarja ia shtoi atij postimi.

Era dukej e parezistueshme e veshur me fustan të zi, të shkurtër dhe shumë elegant, ndërsa ishte transparent në pjesën e përparme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat