Bella Hadid nuk përmbahet, fotografohet komplet e zhveshur

Bota e Yjeve

Bella Hadid nuk përmbahet, fotografohet komplet e zhveshur

Më: 2 janar 2021 Në ora: 16:09
Bella Hadid

Bella Hadid ka prezantuar fotosesionin e saj të ri për “V Magazine”, në ditën e parë të vitit.

Përmes një postimi, ajo bëri të ditur se është fytyra e numrit të ri të “V Magazine”, ndërsa erdhi shumë provokuese.

Bella ishte zhveshur tërësisht, teksa pjesët intime i mbuloi me një xhaketë dhe dukej në top-formë.

Pavarësisht se iu mungoi sfilatave, modelja gjatë gjithë vitit ka pozuar për marka të njohura.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat