Emily Ratajkowski fotografohet rrugëve të New York me barkun e rrumbullakosur

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski fotografohet rrugëve të New York me barkun e rrumbullakosur

Më: 14 janar 2021 Në ora: 10:38
Emily Ratajkowski

Modelja e njohur është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Emily Ratajkowski, u fotografua rrugëve të New York City me barkun e rrumbullakosur.

Ajo për mediat ka zbuluar se është në muajin e tretë të shtatzënisë. Emrata u pa e veshur me veshje dimërore pasi koha është e ftohtë në NYC.

Image

Në pjesën e poshtme kishte zgjedhur një palë xhinse, flokët lëshuar modelja kishte vendosur syze dhe maskën mbrojtëse ndaj koronavirusit.

Pallton e saj ngjyrë krem e kishte kombinuar me një xhemper të bardhë, mbathur kishte një palë atlete.

Ndryshe, ajo është e martuar me Sebastian Bear-McClard dhe do bëhen prindër për herë të parë

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat