Ronela Hajati zbulon titullin e këngës së re

Bota e Yjeve

Ronela Hajati zbulon titullin e këngës së re

Më: 15 janar 2021 Në ora: 09:05
Ronela Hajati

Ronela Hajati ka zbuluar se si do të quhet projekti i ri muzikor.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka qenë mjaft pasive këtë vit sa i përket angazhimit në muzikë.

Kënga e saj e fundit është në shkurt të vitit 2020, por si duket ajo tashmë është duke sjellë diçka të re për fansat.

Në Instastory këngëtarja ka publikuar një fotografi të zezë ku shkruan “Rron” dhe si duket ky do të jetë titulli i këngës së re pasi Ronela kishte paralajmëruar projekte të reja për fansat e saj tash e sa kohë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat