Akuzohet nga fansat pas fotos provokuese, modelja bën këtë veprim

Bota e Yjeve

Akuzohet nga fansat pas fotos provokuese, modelja bën këtë veprim

Nga: H.O. Më: 21 janar 2021 Në ora: 22:38
Maura Higgins

Maura Higgins ka zbuluar se ka marrë shumë mesazh abuzivve në internet duke e akuzuar atë për redaktimin e postimeve të saj në rrjetet sociale.

Ish ylli i Love Island ndau një foto të saj para dhe pasi ndryshoj ndriqimin e fotos, pasi njerëzit e akuzuan atë për rritjen e syve të saj në fotografi.

Bukuroshja irlandez shkroi një mesazh të gjatë duke pyetur ndjekësit e saj që të bëhen të mirë dhe të mendojnë dy herë përpara se t'i dërgojnë një mesazh lëndues në komente.

Në foton që ajo kishte postuar ishte shfaqur me të brendshme, në ngjyrë të kuqe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat