Nevina Shtylla me baluke duket komplet njeri tjetër!

Bota e Yjeve

Nevina Shtylla me baluke duket komplet njeri tjetër!

Më: 26 janar 2021 Në ora: 18:52
Nevina Shtylla

Jo! Nevina Shtylla ende nuk e ka marrë vendimin përfundimtar për të prerë baluke, por duket se po tundohet shumë prej tyre.

Fatmirësisht, në ditët e sotme ka plot programe editimi të fotove, ndaj mund ta shohim vetem me ç’ngjyrë e model duam, pa bërë gafën të marrim vendimin pa e provuar më parë.

Kështu, Nevina ka provuar baluket dhe duket se po i pëlqejnë shumë. Ajo ka ndarë një foto me dy modele balukesh në Instastory, teksa pyet ndjekësit nëse duhet ta marrë këtë vendim.

Image
Insta

Në fakt, ajo duket shumë ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, megjithëse e pranojmë se edhe ky look i shkon shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat