Bashkëshorti e “dënon” live në emision/ Me fustanin e ngushtë, Aulona Musta ulet dhe bën pompa

Bota e Yjeve

Bashkëshorti e “dënon” live në emision/ Me fustanin e ngushtë, Aulona Musta ulet dhe bën pompa

Më: 20 shkurt 2021 Në ora: 07:41
Aulona Musta

Dje në “Ftesë në 5” ishin të ftuar Aulona Musta dhe bashkëshorti i saj Tomi, në intervistën e tyre të parë në një studio televizive.

I pyetur nga Bieta, Tomi tregoi njohjen e tyre në një klub në Tiranë 11 vite më parë, duke shtuar se me kalimin e kohës janë zbehur keqkuptimet dhe xhelozitë mes tyre.

Thënë këtë, ai komentoi edhe kopertinën e guximshme dhe të shumëpërfolur të Aulonës.

“Unë nuk e shoh zhveshjen të lidhur me moralin”, u shpreh Tomi.

Çifti ndër të tjera zbuloi se kanë plane për të zgjeruar familjen me një tjetër fëmijë, ndërkohë që intervista u mbyll me sfidën “sa e njohim njëri-tjetrin”.

Për çdo përgjigje jo të njëjtë, Aulona dhe Tomi “dënuan” njëri-tjetrin me ushtrime fizike, nga “squats” e deri te pompat e Aulonës me fustan të ngushtë e taka.

Image
“Ftesë në 5”
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat