Kejvina shfaq fizikun e përsosur

Bota e Yjeve

Kejvina shfaq fizikun e përsosur

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 08:53
Kejvina Kthella

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella, njihet për format trupore të bujshme.

Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale e cila ka mledhur rreth 700 mijë ndjekës duke publikuar imazhe të ndryshme.

Ajo përmes rrjeteve sociale ndan foto nga përditshmëria dhe jeta profesionale, duke mahnitur të gjithë me paraqitje perfekte gjatë gjithë kohës.

Së fundmi ajo publikoi një video ku përshëndeti ndjekësit e saj me një vallëzim mjaft sensual.

Image
Image

Ajo shihet duke vallëzuar me bluzën e shkurtër teksa vë në fokus format trupore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat