Melisa arrin dy milionëshin me këngën e parë

Bota e Yjeve

Melisa arrin dy milionëshin me këngën e parë

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 13:25
Melisa Lleshi

Melisa po shënon sukseset e para me këngën e re.

Melisa Lleshi së fundi debutoi në tregun muzikor me këngën e parë të saj me titull “U kry”.

Projekti i saj është pritur shumë mirë në publik dhe tashmë ajo ka marrë dy milionë klikime në kanalin YouTube.

Image

Këtij suksesi padyshim që i është gëzuar vet Melisa e cila falënderoi publikisht bashkëpunëtorët.

Emri i Melisës u bë i njohur për publikun që nga pjesëmarrja e saj në emisionin “Përputhen”.

Pas largimit nga ky emision, ajo nisi një rrugë tjetër në karrierë, ndërsa pritet të shihet se sa do të ketë sukses në këtë drejtim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat