Kylie Jenner me kombinim perfekt të dukjes

Bota e Yjeve

Kylie Jenner me kombinim perfekt të dukjes

Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 23:38
Kylie Jenner

Blogerja e njohur sërish ka sjellur imazhe duke reklamuar linjat e saj trupore.

Kylie Jenner në profilin e saj në Instagram ka postuar fotografi, teksa merr vëmendje me asetet

E veshur me një bluzë të shkurtër shumëngjyrëshe dhe pantolla me ngjyrë të bardhë  ka marrë disa poza provokuese derisa imazhet i ka publikuar në rrjete sociale për mijëra ndjekësit e saj.

“Jeni xhinse te lezetshme”, ka shkruar në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, Kylie Jenner bluzën e ka kombinuar me unaza të vendosura në gishta po ashtu edhe thonjte e dekoruar me po të njëjtën ngjyra.

Theksojmë se, flokët e gjata me ngjyrë të zezë të cilat nuk janë reale të bukuroshes i ka kapur në pjesën e lart të kokës në njërën nga imazhet.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat