Përgjigja epike e Melisës kur Andi e pyet se a dëshiron të martohet me të

Bota e Yjeve

Përgjigja epike e Melisës kur Andi e pyet se a dëshiron të martohet me të

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 08:17
Melisa Lleshi

Andi dhe Melisa janë bërë të njohur për publikun shqiptar falë emisionit “Për’puthen”.

Dyshja nuk janë më pjesë e emisionit, po për ta ka zëra që janë në një lidhej dashurie, ani pse dyshja ende nuk kanë bërë ndonjë konfirmim.

Me një publikim që bëri në Instagram, Andi bëri një përshkrim duke shkruar: A dëshiron të martohesh me mua?

Përgjigja epike e Melisës ishte “ Hmm”, ku mbase në këtë mënyrë kanë vendosur që të konfirmojnë lidhjen e tyre.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat