Franceska Jace vjen me poza të nxehta, provokon ndjekësit nga Maldivet

Bota e Yjeve

Franceska Jace vjen me poza të nxehta, provokon ndjekësit nga Maldivet

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 20:03
Franceska Jace

Franceska Jace arrin të tërheqë gjithmonë vëmendjen me pozat seksi. Ish-banorja e Big Brother është kujdesur gjithmonë që në daljet e saj të shfaqet sa më e kuruar, ku nuk nguron të tregojë linjat perfekte trupore.

Së fundmi, modelja ka udhëtuar drejt Maldive ku po shijon disa ditë relaksi, ndërsa ka ndarë dhe me ndjekësit në Instagram momente nga pushimet. Modelja ka postuar disa video dhe fotografi, ku si gjithmonë bie në sy për format perfekte trupore.

Kujtojmë që në fund të Nëntorit, modelja u përfshi në një aksident rrugor, por fatmirësisht pati vetëm dëme materiale. Jace reagoi duke hedhur poshtë lajmet se shkak i aksidentit ishte bërë shpejtësia dhe alkooli.

Image
Franceska Jace

“Për të gjithë njerëzit që janë shqetësuar por dhe për ata që kanë gjykuar po ju tregoj arsyen e aksidentit, nuk ishte as shpejtësia në një zonë të banuar dhe as alkoli pasi çdo test ka dal negativ.”, u shpreh ndër të tjera Franceska. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat