Lotina përsëri shfaqet joshëse, vë në fokus gjoksin bombastik! Vëmendja tek çanta e saj me çmim marramendës

Bota e Yjeve

Lotina përsëri shfaqet joshëse, vë në fokus gjoksin bombastik! Vëmendja tek çanta e saj me çmim marramendës

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 11:19
Lotina Haziri

Vajza e Lutfi Hazirit, Lotina, tani është një nga fytyrat më të komentuara në medie.

Me pozat tejet atraktive, Lotina Haziri merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku përsëri ka vënë në fokus gjoksin e saj.

E shoqëruar nga një çantë me çmim marramendës, ajo na bëri me dije se është duke shijuar jetën e saj, dhe nuk i bëhet vonë për asgjë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat