Me banane në duar, Megi Pojani “tërbon” fansat me pozën provokuese

Bota e Yjeve

Me banane në duar, Megi Pojani “tërbon” fansat me pozën provokuese

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 12:24
Megi Pojani

Ajo njihet si një nga vajzat shumë të komentuara në rrjetet sociale. Është fjala për moderatoren, Megi Pojani, e cila herë pas here bën postime mjaft provokuese në profilin e saj në “Instagram”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Bukuroshja brune ka ndarë me ndjekësit një pozë ku shfaqet shumë “hot”.

Teksa qëndron e ulur në shkallë, Megi pozon provokuese ,e dy banane në duar.

Ajo shfaqet e veshur me të zeza dhe një palë shapka me gisht, ngjyrë portokalli dhe rozë.

“Stop! Bëj like. Zoti t’rujt”, shkruan moderatorja e njohur krahas pozës që mori mbi 40 mijë pëlqime dhe komente pafund.

Image
Megi Pojani
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat