Eriona Sejdiu fle në shtrat me këtë bardhosh

Bota e Yjeve

Eriona Sejdiu fle në shtrat me këtë bardhosh

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:41
Eriona Sejdiu

Eriona tashmë nuk është emër krejt i pa njohur, kjo pasi është bërë pjesë e botës së televizionit.

Bukuroshja, shfaqet në ekran përkrah këngëtarit e tashmë prezantuesit Robert Berisha.

Të dy, realizojnë emisionin “Robi plaket kur do vetë” dhe Eriona i jeo mjaft shije secilit edicion të këtij emisioni mjaft simpatik.

Eriona, që është mjaftë aktive edhe në rrjete sociale, ka treguar që së fundi është bërë me qen, madje bukuroshi bardhosh fle në një shtrat me të.

Lum si ai!

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat