Jesy Nelson trondit fansat, fillon karrierën solo

Bota e Yjeve

Jesy Nelson trondit fansat, fillon karrierën solo

Nga: Bota sot Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:20
Jesy Nelson

Ajo së fundi ka tronditur fansat e saj duke pretenduar se do të nis një karrierë solo derisa ka dokumentuar udhëtimin e saj të xhiruar në studio.

Dhe Jesy Nelson është shfaqur e gatshme edhe për një tjetër ditë duke publikuar një seri të fotove në Instagram, të dielën.

Muzikantja e cila është larguar nga Little Mix dhjetorin e kaluar për shkak të shëndetit të saj mendor, ka treguar trupin e saj të tonifikuar me një bluzë të shkurtër të zezë.

Ajo ka pozuar nga shtëpia e saj në Essex./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat