Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

Bota e Yjeve

Safete Mustafa sot ia mori rrezet edhe diellit

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 19:36
Safete Mustafa

Këngëtarja Safete Mustafa sicc duket veç po rinohet.

Në imazhet që sjellë në instagram, por edhe në paraqitjet krahë motrës Sahides çdo herë është shfaqur e kuruar në secilin detaj

Por nëna e dy vajzave bukuroshe Elsës dhe Donikës ka dëshmuar se është një zonjë e vërtetë edhe në përditshmëri.

Sot me paraqitjen e saj si të një 20 vjeçareje ajo ia rrëmbeu edhe diellit rrezet me bukurinë e saj.

Thjesht po shkëlqen.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat