Franceska Jaçe provokoi ndjekësit me paraqitje nga Maldivet

Bota e Yjeve

Franceska Jaçe provokoi ndjekësit me paraqitje nga Maldivet

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 23:39
Franceska Jaçe

Franceska ka joshur ndjekësit së fundmi.

Modelja e njohur shqiptare, Françeska Jaçe, njihet për pozat mjaft joshëse që sjell tek ndjekësit.

Ajo njihet mjaft shumë për postimet provokuese që bën dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Françeska solli pamje nga pushimet ku po i kalon në ishujt në Maldive teksa ekspozoi gjoksin dhe linjat trupore për ndjekësit e saj.

Modelja shihet të kishte veshur një fustan të bardhë i cili ishte i mbuluar me lule të ndryshme dhe i theksonte trupin Françeskës deri në çdo detaj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat