JLo ‘ndez’ rrjetin me imazhin e postuar në rroba-banje

Bota e Yjeve

JLo ‘ndez’ rrjetin me imazhin e postuar në rroba-banje

Më: 1 mars 2021 Në ora: 21:22
Jennifer Lopez

Artistja ka provokuar ndjekësit me postimin e radhës.

Artistja përveq se njihet për talentin e saj ajo gjithashtu përflitet për format trupore perfekte.

Image

Jennifer është mjaft aktive duke postuar foto dhe video në profilin e saj të Instagramit dhe së fundmi ajo publikoi një fotografi e veshur me bikini të bardha të cilat i theksonin linjat trupore mjaft shumë.

Ja pamjet:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat